Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Зустріч, яка об’єднала серця

25 квітня у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулася творча зустріч з фотографом Тамарою Коренєвою. Нагодою для цього стала презентована  впродовж квітня у музеї «Бойківщина»  її фотовиставка під назвою «Дивовижний світ Макро».

Учасниками  зустрічі були як жителі Долинщини, так і друзі Тамари Олексіївни, які, як і вона, у пошуках спокою та вільного визнання своєї приналежності до українського народу переїхали з Донеччини на Західну Україну.

Танець «Молитва за Україну» у виконанні ансамблю «Перла» (римо-католицького костелу Старої Долини) під керівництвом Галини Регецької розпочав творчу зустріч. Пізніше присутні мали змогу почути біографію та розповідь  фотомайстри ні про свій шлях до фотографії.  

В цей день слова привітання та підтримки висловив п. Тамарі  фотограф Долинського народного фотоклубу «Промінь», редактор газети «Свіча»  Ярослав Савчин, один із перших фотографів в Долині  Любомир Мелешко, голова  РО ВУТ «Просвіта», письменник  Василь Олійник. Щирі слова захоплення мистецьким хистом Тамари Олексіївни прозвучали від директора Долинської художньої школи  Олега Лавріва. Привітав Тамару  Коренєву   й   старший науковий співробітник музею «Бойківщина» Іван Матіїв та подарував на згадку від музею збірники історико-краєзнавчих статей з історії Долини. Від друзів з рідного Донецька, які зараз проживають на Івано-Франківщині п. Тамару вітала фотограф Наталя Вишнивецька, бажаючи в своєму виступі натхнення та подальших творчих здобутків.

Справжнім подарунком для присутніх на творчій зустрічі стали презентовані слайд-шоу фотографій Тамари Олексіївни  в інших жанрах, що не ввійшли до презентованої експозиції. Присутні змогли побачити ще більше фотографій в жанрі МАКРО, чудові портрети, мальовничі краєвиди Прикарпаття та зворушливі світлини українського Донецька, де в недалекому минулому свідомі жителі міста з плакатами та синьо-жовтими прапорами намагалися відстояти своє право залишатися українцями на рідній українській землі.

Свою вдячність працівникам музею, жителям  міста і краю, присутнім від імені всіх гостей заходу висловила  Галина Марченко.

Танець  «Діти України за мир в Україні» виконаний ансамблем «Перла», екскурсія музеєм «Бойківщина» та подаровані присутнім синьо-жовті стрічки на пам’ять, завершили творчий захід.

Ми щиро дякуємо автору фотовиставки Тамарі Коренєвій за її чудові фотороботи, за зустріч де об’єдналися представники Сходу і Заходу України, за її наполегливість та непохитність, щиро бажаємо їй подальшого творчого натхнення, здійснення заповітних мрій, та віримо, що завдяки таким людям, як вона,  людям з великодушним серцем, почуттям любові до навколишнього світу та рідного краю – вдасться здолати всі незгоди та досягти миру та єдності!

керівник фотоклубу “Промінь”

Марія Юсип


Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).