Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Зустріч, яка об’єднала серця

Зустріч, яка об’єднала серця25 квітня у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулася творча зустріч з фотографом Тамарою Коренєвою. Нагодою для цього стала презентована  впродовж квітня у музеї «Бойківщина»  її фотовиставка під назвою «Дивовижний світ Макро».

Учасниками  зустрічі були як жителі Долинщини, так і друзі Тамари Олексіївни, які, як і вона, у пошуках спокою та вільного визнання своєї приналежності до українського народу переїхали з Донеччини на Західну Україну.

Танець «Молитва за Україну» у виконанні ансамблю «Перла» (римо-католицького костелу Старої Долини) під керівництвом Галини Регецької розпочав творчу зустріч. Пізніше присутні мали змогу почути біографію та розповідь  фотомайстри ні про свій шлях до фотографії.  Зустріч, яка об’єднала серця

Зустріч, яка об’єднала серцяВ цей день слова привітання та підтримки висловив п. Тамарі  фотограф Долинського народного фотоклубу «Промінь», редактор газети «Свіча»  Ярослав Савчин, один із перших фотографів в Долині  Любомир Мелешко, голова  РО ВУТ «Просвіта», письменник  Василь Олійник. Щирі слова захоплення мистецьким хистом Тамари Олексіївни прозвучали від директора Долинської художньої школи  Олега Лавріва. Привітав Тамару  Коренєву   й   старший науковий співробітник музею «Бойківщина» Іван Матіїв та подарував на згадку від музею збірники історико-краєзнавчих статей з історії Долини. Від друзів з рідного Донецька, які зараз проживають на Івано-Франківщині п. Тамару вітала фотограф Наталя Вишнивецька, бажаючи в своєму виступі натхнення та подальших творчих здобутків.Зустріч, яка об’єднала серця

Справжнім подарунком для присутніх на творчій зустрічі стали презентовані слайд-шоу фотографій Тамари Олексіївни  в інших жанрах, що не ввійшли до презентованої експозиції. Присутні змогли побачити ще більше фотографій в жанрі МАКРО, чудові портрети, мальовничі краєвиди Прикарпаття та зворушливі світлини українського Донецька, де в недалекому минулому свідомі жителі міста з плакатами та синьо-жовтими прапорами намагалися відстояти своє право залишатися українцями на рідній українській землі.

Свою вдячність працівникам музею, жителям  міста і краю, присутнім від імені всіх гостей заходу висловила  Галина Марченко.

Танець  «Діти України за мир в Україні» виконаний ансамблем «Перла», екскурсія музеєм «Бойківщина» та подаровані присутнім синьо-жовті стрічки на пам’ять, завершили творчий захід.

Зустріч, яка об’єднала серцяМи щиро дякуємо автору фотовиставки Тамарі Коренєвій за її чудові фотороботи, за зустріч де об’єдналися представники Сходу і Заходу України, за її наполегливість та непохитність, щиро бажаємо їй подальшого творчого натхнення, здійснення заповітних мрій, та віримо, що завдяки таким людям, як вона,  людям з великодушним серцем, почуттям любові до навколишнього світу та рідного краю – вдасться здолати всі незгоди та досягти миру та єдності!

керівник фотоклубу “Промінь”

Марія Юсип


Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).