Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

«Творча кузня» відкувала

«Творча кузня» відкувала2 тижні, з 12 по 25 серпня, тривав літній табір організований Долинським краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.«Творча кузня» відкувалаНагадуємо, що результатом «Творчої кузні» мали бути відтворені різними техніками солеварні конструкції, з допомогою яких колись видобували соляну ропу. Взяти участь у відтворенні конструкцій на благодійній основі погодилося багато майстрів, серед них: Богдан Дмитрусь (гончарство), Катерина Вінтонів (художнє мистецтво), Ольга Войцешко (вироби зі шкіри), Ігор Витвицький (паперопластика),  Іванна Катрій (соломоплетіння), Василь Мицак (вироби з дерева), Галина Сова (архітектурне моделювання), Надія Фендик (полімерна глина), Марія Фізер (різьблення по дереву),  Богдан Фреїв (скульптура), Степан Чупак (вироби з дерева).«Творча кузня» відкувала

з їхньою допомогою створюються середньовічні керати, виварки, черуни, коновки, панви, топки солі та інші солеварні деталі.

Хоча табір і закінчився, але роботи над солеварними конструкціями тривають  і результат цієї клопіткої праці ми зможемо побачити на урочистому відкритті солеварних конструкцій 7 вересня 2013 р. о 23:00 год. в рамках заходу «Ніч у музеї», що приурочений до святкування 10-річчя музею «Бойківщина».

Адміністрація музею «Бойківщина»

1 Comment

  • Avatar of Reverse telephone number finder
    Reverse telephone number finder
    14.10.2023

    Your enthusiasm is contagious. It’s hard not to become excited about the things you share.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).