Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Відкриття виставки Долинського фотоклубу “Промінь” в м. Івано-Франківську

Виставка «Долина в променях» відкривається 18 жовтня 2011 року в приміщенні Науково-методичного центру культури Прикарпаття в м. Івано-Франківську.

«Долина в променях» – фотоекспозиція створена Долинським міським фотоклубом «Промінь», що діє при Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.
Історія клубу сягає у далекі 70-ті роки і розповідає про те, що уже тоді у нашому місті активно діяв фотоклуб «Промінь».
Не тільки відновити, але й наповнити роботу знову діючого «Променя» новими підходами та цікавими ідеями долинянам вдалося тільки 3 роки тому, отримавши своє нове народження під керівництвом Юрія Івановича Черневого – талановитого майстра, члена Національної спілки фотохудожників України, лауреата всеукраїнських та міжнародних фотовиставок, особисті нагороди якого є окрасою і водночас візитною карткою клубу, серед них:
– 2 золоті, 1 бронзова, 6 – відзнак Міжнародної Федерації фотомистецтв при ЮНЕСКО (FIAP);
– 1 золота медаль Королівського фотографічного товариства (RPS, Англія);
– золота медаль НСХУ (Україна);
– срібна медаль міжнародної асоціації «Образ без кордонів» (ISF, Франція);
– золота медаль фотографічного товариства Кріту (Греція);
– золота медаль фотографічного товариства Сінгапуру (PPS);
– срібна медаль фотографічного товариства Фінляндії;
– бронзова медаль північноамериканського фотографічного товариства (PSА);
– бронзова медаль фотографічного товариства В’єтнаму (VNPS);
Та інших медалей, дипломів та відзнак більш як сотні міжнародних та національних конкурсів.
За такий короткий проміжок часу клубівцям вдалось зреалізувати багато цікавих ідей, підготувати кілька виставок:
– до Дня Незалежності 2010;
– М. Стрий (червень 2011 р.)
– М. Дрогобич (вересень 2011 р.)
– Участь у фестивалі фотоклубів України (травень 2010 р.)
Виставки гостей:
– В. Дубас (липень 2010 р.)
– Романишин (листопад 2010 р.)
– А. Бокотей (лютий 2011 р.)
– М. Ханас (серпень 2011 р.)
Фотоекспозиція «Долина в променях» – результат курсів «Основи фотомистецтва», що тривали 2 місяці під керівництвом Володимира Дубаса – фотомитця зі Львова (Члена Національної спілки фотохудожників України, художника міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP), Голови Львівської організації НСФХУ). Програма навчання охоплювала широкий спектр теоретичних і особливо практичних знань, які допомогли оволодіти необхідними навиками для отримання цікавих і високохудожніх світлин у різних жанрах фотографії. Особлива увага приділялась зйомці архітектури, пейзажу, портрету, спорту, репортажу.
Можливість плюс мистецтво та велике бажання майстра побачити у своєму об’єктиві все, що дороге і близьке, а потім поділитися цими відчуттями із навколишнім світом – усе це і є фотографія. Сумна і цікава. Хвилююча, смішна, страшна. Рівно як і саме життя – складне і неповторне…

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).