Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Прикраса своїми руками

От і минув День 8 березня, чоловіки полегшено зітхнули, жінки залишилися з різноманітними подарунками і хорошим настроєм від привітань.

Учасники музейного заходу – майстер-класу з ліпки полімерною глиною, який відбувся напередодні Дня Жінки 6 березня в приміщенні конференц-центру музею «Бойківщина» – також опинилися серед числа задоволених. 2-годинний майстер-клас під керівництвом майстра Віталія Галяса, який вже два роки працює у цій техніці, пройшов творчо, цікаво і невимушено.

Глина, як пластилін, з легкістю приймала бажану форму – і в руках кожного створювалися підвіски, сережки, а то й цілі набори біжутерії. Цікаво, що наймолодшій учасниці було 5 років, яка разом з бабусею із задоволенням виготовляла різноманітні фігури – розкачувати, крутити і вирізати давалося з легкістю навіть їй. До творчої праці в цей день також долучилися і подружня пара, що особливо привертало увагу і дарувало приємність, і школярі Долинської СШ №4, і волонтери, що працюють при музеї та інші.

Зауважу, що цього дня ми намагалися поєднати давнє і сучасне. Тобто відносно сучасною технікою (ліпка полімерною глиною) створити прикрасу наближену формою до тієї, яку носили дуже давно, а саме прикрасу зроблену у формі півмісяця, яка була дуже популярною кілька століть тому і виконувала роль оберегу.

Сердечно вдячні усім за участь та хорошу атмосферу. Щиро сподіваємося на повторення цього майстер-класу з такою ж успішністю і плідністю в наступному році.

Принагідно нагадуємо, що з 24 по 27 квітня планується проведення «Великоднього тижня» в рамках якого традиційно відбуватимуться триденні майстер-класи з розпису писанок, новинкою будуть майстер-класи з лозоплетіння і витинанок, а також побудовою спільної великодньої композиції.

Відвідування заходів можливе тільки за попереднім записом за тел. 2-79-00.

До нових зустрічей!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).