Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian

Підтримайте нас

Підтримайте Річний фонд!

З вашою допомогою цей рік стане цікавішим  для “Бойківщини”. Подарунок від вас дозволить нам втілювати в життя найсміливіші мрії – змінювати експозиції, створювати віртуальні фонди та влаштовувати цікаві заходи.

Дякуємо Вам за вашу підтримку. Якщо у вас є питання, коментарі чи пропозиції щодо нашої пожертви, зателефонуйте нам за номером +380992048968 цифри, або напишіть на e-mail: muzey_dolyna@ukr.net

Тут ви можете обрати суму підтримки

Будь-які запитання?

Зателефонуйте нам за номером +380992048968

Ми завжди тут, щоб допомогти  людям у будь-якій точці світу.

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).