Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Звитяжці

Пам’яті тих, хто повернувся на щиті!
27 квітня о 15:00 год відбудеться відкриття виставки “Звитяжці”
Ірини Чмелик, кандидатки мистецтвознавства, доцентки кафедри дизайну і теорії мистецтва ПНУ ім.В.Стефаника, членкині НСХУ.
На виставці представлено понад 30 графічних портретних зображень воїнів, які віддали своє життя за незалежність України. Роботи виконані в техніці малюнку олівцем та акварелі (гризайль). Серед зображених – це ті, хто загинув на Сході України від 2014 року та з початком повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).