Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Звітна виставка фотоклубів Прикарпаття

Одна з найважливіших цінностей фотографії, полягає в тому, що зафіксоване об’єктивом фотокамери стає історією, і емоції від перегляду певних знімків не покидають нас вже до кінця життя.

Творчий звіт фотоклубів Прикарпаття – яскрава подія в культурно-мистецькому житті нашої області. 9 народних аматорських фотоклубів Івано-Франківщини: «Панорама», «Колумб», «Трембіта», «Дністер», «Обрій», «Ватра», «Тлумач», «Пролісок» та Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина – цьогоріч презентували свої найкращі роботи на звітній виставці в приміщенні навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття. Всього на виставці було представлено 238 робіт, 84 авторів

Від фотоклубу «Промінь» свої мистецькі фотороботи представили: Юрій Черневий, Ярослав Савчин, Марко Дубенський, Євген Белоус Ігор Ящур, Анатолій Кондрин, Тетяна Гнатковська, Іван Ярич, Олег Костецький, Софія Федоришин, Ксенія Циганюк.

Урочисте відкриття творчого звіту фотоклубів відбулося 18 листопада 2014 р. за присутності небайдужих до фотомистецтва людей.

Розпочав захід зі слів привітання директор навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Василь Олексюк, він говорив про важливість фотографії в сучасному житті, та зростаючу цінність професії фотографа.

Михайло Крицун – керівник фотоклубу «Ватра», як один з організаторів свята у своєму виступі зауважив, що всі фотороботи виконані майстерно та високо професійно і подякував фотоклубам за участь та наполегливу працю.

Також цього дня звернувся до присутніх Івана Парадовський – керівник фотоклубу «Пролісок», фотограф з багаторічним досвідом роботи. У своєму виступі він зауважив, що  своєю працею показувати життя та побут Івано-Франківської області – не просто, але дуже потрібно, та додав, що зараз з усіма можливостями і розмаїттям фототехніки – головним завданням є: «зловити мить», отож, побажав фотографам хисту та «художнього ока».

Наприкінці урочистостей гості фотовиставки мали нагоду ще раз оглянути фотоекспозицію та стати свідками вручення подяк кращим фотоклубам області.

Творчість фотохудожників – це нові горизонти національної культури, ідейна розкутість та духовна свобода. Фотографії утверджують загальнолюдські цінності, дарують людям можливість спілкування з прекрасним, випромінюють прагнення жити та творити в умовах гармонії, любові та добра. Отож, подальших мистецьких успіхів наснаги й натхнення всім творцям мистецьких фотошедеврів.

P.S. Фотовиставка триватиме до 15 грудня 2013 р. в залах навчально-методичного центру туризму і культури Прикарпаття в м. Івано-Франківську по вул. Незалежності 12. Запрошуємо!

Марія Юсип

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).