Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Зустріч з художницею Тетяною Чаборик у музеї «Бойківщина»

11 вересня 2015 р. (в п’ятницю) о 15 год. в рамках закриття «Персональної виставки художниці Тетяни Чаборик (м. Калуш)» у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться зустріч з її автором.

Ласкаво запрошуємо митців пензля, викладачів образотворчого мистецтва Долинських навчально-виховних закладів та художньої школи, талановиту молодь, всіх прихильників мистецтва Тетяни Чаборик серед долинян та гостей міста.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).