Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Знову до Прерії! Цього разу з фотографіями

Не так давно, а саме в 2009 р. краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів організував та успішно проводив мистецький проект «ДолинArt», який був запропонований Побратимським комітетом Прерії Вилидж (США). Метою та завданням проекту було розвиток творчих здібностей митців Долинщини та їх підтримка; пропагування українського мистецтва і культури за кордоном (США); залучення митців нашого краю до спільних мистецьких проектів. Як пам’ятаємо, результатом цього проекту стала закупівля 27 робіт наших долинян побратимським комітетом.
В 2012 р. музей «Бойківщина» за пропозицією та спільно із Побратимським комітетом Прерії Вилидж також запланували організувати та провести дві фотовиставки.
Одна із виставок проводитиметься у серпні цього року і в ній будуть задіяні фотороботи членів Долинського народного фотоклубу «Промінь». А в вересні буде організована друга виставка – і її учасником може стати кожен долинянин, який любить фотографувати, має своє бачення в цьому мистецтві, зумів впіймати цікаві моменти з життя долинян та й міста загалом.
Роботи потрібно надсилати в електронному вигляді на CD (DVD) дисках поштою або передавати до музею Бойківщина особисто. Файли повинні бути у форматі jpeg,8 bit, мінімум 3000px по довгій стороні. Файли підписуються таким чином: країна_прізвище_№( UA_Данилів_1А) і вказуються у вхідній формі. CD (DVD) не повертаються. Оргкомітет залишає за собою право використовувати будь-яку із робіт для друку каталогу чи афіш, в пресі, періодичних виданнях (в т.ч. електронних), а також розміщувати їх на електронних носіях, в інтернеті і експонувати з метою популяризації фотомистецтва без виплати гонорару.
Оргкомітет розглядатиме і оцінюватиме подані роботи, і до кінця липня будуть відібрані 30 найкращих світлин, котрі презентуватиме наше місто за кордоном. Пам’ятайте, що можливо саме вам випаде нагода представляти Долину на належному рівні в нашому побратимському місті – Прерії Вилидж.
Ласкаво просимо до участі!

Свої роботи приносьте за адресою:
Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
вул. Чорновола, 2а
Контактні телефони: (03477)2-79-00; 2-74-40

Ксенія Данилів,
член народного фотоклубу «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).