Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Згадка про “Аматорський драмгурток ім І. Я. Франка у Долині”

Дорогі долиняни та гості міста, поціновувачі театрального мистецтва!

Незабаром у м. Долині планується відкриття меморіальної дошки Андрію Штеню – директору аматорського драмгуртка в Долині на початку 19 ст. –  на фасаді районного будинку культури (РБК), чия могила знаходиться на одному з кладовищ міста (в районі Бабієвої гори) і відноситься до пам’яток архітектури (Постанова від 2007 р.) обласного значення. Увіковічення пам’яті А. Штеня проводиться за сприяння керівника т-ва «Опір Західної Українив Празі (Чехія) Олега Павліва.

З нагоди цієї події, з 10 серпня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»Тетяни і Омеляна Антоновичів організована виставка «Андрій Штень – директор долинського аматорського драматичного гуртка ім. І. Франка». На виставці представлені експонати з «Сімейного архіву родини Бойдуників ім. Дарії Попович (Бойдуник)» за сприяння наукового співробітника національної бібліотеки Чехії (м. Прага) Олега Павліва: збірка документів, листи та фотографії, рукописи з сценаріями вистав, книги з приватної бібліотеки А. Штеня, сценічні костюми із драмгуртка ім. І. Франка та особисті речі Андрія Штеня.

Виставка триватиме до 1 вересня ц. р.

Щиро запрошуємо до огляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).