Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Збірка віршів «Війна без приводу війни» вийшла в світ

Шановні долиняни, гості міста, поціновувачі літературного мистецтва, та всі небайдужі до долі нашої країни!

30 липня 2015 р. о 13 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться презентація нової книги члена Національної спілки письменників України  Надії Дички «Війна без приводу війни». Збірка поезій нашої славної краянки про антитерористичну операцію є продовженням попередньої книги «Знакове світло Майдану».

Вже понад рік не стихають залпи снарядів на сході України, збільшується кількість поранених та загиблих героїв, продовжує сіяти зло війна, яка носить назву антитерористична операція. Війна не стихає і на інформаційному фронті.

Віра в перемогу є в кожного українця, та щоб вона була сильнішою, пропонуємо ознайомитись зі збіркою віршів відомої поетеси.

Ласкаво запрошуємо!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).