Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо відвідати «Миттєвості життя»

З 10 грудня 2014 року в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розгорнута персональна фотовиставка «Миттєвості життя» Ігоря Ящура – члена Долинського народного фотоклубу «Промінь». Виставка триватиме до 10 січня 2015 року. Щиро запрошуємо долинян та гостей міста відвідати фотовиставку.

Довідка про автора

“ЙДИ І ФОТОГРАФУЙ” Ігор Ящур народився 1954 року в місті Долині. Після закінчення Івано-Франківського інституту нафти і газу працював на будівництві магістральних трубопроводів на теренах Ростовської та Пермської областей. В 1980 році повернувся до Долини, працював на Долинському ГПЗ до виходу на пенсію в цьому році. Ще з дитинства автор фотовиставки захоплювався красою навколишньої природи, що й спонукало зберігати неповторні пейзажі на світлинах. В студентські роки фотографував фотоапаратом «Смена», «Зеніт». У 2009 році приєднався до творчого кола Долинського народного фотоклубу «Промінь». Вже впродовж п’яти років вдосконалюється в фотосправі, разом із іншими членами клубу приймає участь у всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсах, клубних виставках, фотопленерах, творчих зустрічах та інших заходах. Улюбленим девізом автора фотовиставки є слова «Йди і фотографуй». Особливу увагу фотомистець зосереджує на пейзажному фото. Завдяки подорожам в царство гір, які надихають, йому вдається майстерно фіксувати на фотокамері неземну красу рідного краю. За словами Ігоря Ящура, люди, які в житті звикли поспішати – безповоротно проходять повз прекрасне. Саме такі надзвичайні моменти різноманітних подій, мальовничі пейзажі, портрети, відображені на світлинах, що увійшли до фотовиставки Ігоря Ящура «Миттєвості життя».

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).