Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо відвідати фотовиставку «Непал» Олеся Москальчука

З 30 квітня по 28 травня 2016 р. в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів буде розгорнута персональна фотовиставка «Непал» Олеся Москальчука.

Щиро запрошуємо всіх бажаючих у віртуальну подорож до таємничого і самобутнього світу Південної Азії.

Довідка про автора

Олесь Москальчук народився 8 червня 1996 р. у місті Львові. Закінчив Львівську академічну гімназію, зараз навчається на кафедрі автоматизованих систем управління НУ «Львівська політехніка». Є активним учасником національної скаутської організації України «Пласт». Багато мандрує Українськими Карпатами та за кордоном.

Фотографією захопився у старших класах навчання в гімназії. З того часу є постійним учасником майстер-класів, які проводять знані фотографи України. Навчався фотографувати в одній із львівських фотошкіл.

Тематика фоторобіт Олеся Москальчука найрізноманітніша. Особливу увагу автор приділяє пейзажній зйомці рідних Карпат, фотографує природу, архітектуру, жителів закордонних країн.

На презентованій виставці представлено фотороботи з минулорічної поїздки автора до Непалу. Відбулась поїздка напередодні потужного землетрусу, який зруйнував частину пам’яток архітектури цієї країни. Сьогодні деякі унікальні споруди непальської культури можна побачити лише на фотосвітлинах.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).