Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо на відкриття Фотовернісажу!

Долинський народний фотоклуб “Промінь”, який діє при музеї «Бойківщина», уже вчетверте з часу свого заснування взяв участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Фестиваль фотоклубів України».

За результатами проведення фестивалю колекція фоторобіт «Променя», набрала високу кількість балів і  він увійшов в число 12 кращих. Це  стало особливо приємним подарунком до 6-ої річниці діяльності фотоклубу.

Організатори фотоконкурсу нагородили «Промінь» Дипломом лауреата конкурсу, друкованим каталогом, де вміщені колекції 12 рейтингових фотоклубів та можливістю презентувати колекцію світлин конкурсу в Долині.

Радіємо  творчим здобуткам, а  відтак щиро запрошуємо жителів та гостей Долинського краю завітати 22 грудня 2015 року до краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів на урочисте відкриття фотовернісажу Х Фестивалю Фотоклубів України. Захід розпочнеться  о 15:00 годині.

Вхід вільний і бажаний.

Виставка триватиме до 17 січня 2016 року.

Долинський народний фотоклуб «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).