Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо на Свято Ремесел

Шановні друзі!

28 серпня 2011 року музей «Бойківщина» та Долинська міська рада проводять Свято ремесел в рамках святкування Дня міста. В місті пройде ряд цікавих заходів, а саме: майстер-класи, парад, фейєрверк, святкові концерти тощо.

Запрошуємо Вас прийняти участь у Святі ремесел. Під час заходу будуть представляти свої роботи майстри по народній вишивці, макраме,  бісероплетінню, ляльці-мотанці, лозоплетінню, народній іграшці, писанкарству, художній різьбі по дереву, соломоплетінню, ручному ткацтву, а також роботи художників і вироби з полімерної глини. Проходитимуть майстер-класи по гончарству, ковальству та приготуванню народних бойківських страв. Окрім того, у програмі свята – «Конкурс вареників” на який запрошуємо всіх господинь, представників окремих колективів (кухарі ресторанів, кафе) для представлення своїх фірмових вареників.

Тому якщо Ви зацікавлені продемонструвати свою техніку роботи, показати чи продати свої вироби, просимо зареєструватись за номером 2-79-00. Контактна особа Тетяна Гнатковська.

Ми сподіваємося, це свято стане щорічним заходом, який відвідуватимуть гості з усієї України.

З повагою,

Tетяна Сенів
Директор музею
«Бойківщина
»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).