Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо на Свято Ремесел-2016


До уваги долинян, мешканців Долинщини та гостей міста!

Шановні майстри бойківського ремесла, митці, художники, ґаздині та ґазди!

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів ласкаво запрошує мистців Бойківщини на Свято Ремесел, що відбуватиметься в рамках святкування Дня міста

21 серпня 2016 р. з 10:00 до 17:00 години.

Участь в ярмарці різностороннього мистецтва вишивальниць, ткачів, гончарів, різблярів, майстрів бойківської кухні та музичних інструментів залишить у всіх учасників Свята незабутні враження.

Бойківська кухня, Козацький стіл, живий спів Кобзаря, конкурси, мелодія бойківських пісень карпатських троїстих музик неодмінно сприятиме вияву любові до рідного краю та започаткуванню добрих справ для Батьківщини у долинян та гостей міста.

Всіх, хто зацікавлений провести майстер-клас на ярмарковій площі, продемонструвати чи продати свої вироби, просимо зареєструватись заздалегідь за номером 2-79-00. Контактна особа: Тетяна Гнатковська.

Щиро запрошуємо на Свято Ремесел!

Адміністрація музею «Бойківщина»


Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).