Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо на Свято ремесел – 2012


Шановні краяни, мешканці Долини та Долинщини!

Краєзнавчий музей  «Бойківщина» з приємністю повідомляє Вас про те, що 26 серпня 2012 року в рамках святкування Дня міста відбуватиметься Свято народних ремесел, котре вже дев’ять років поспіль з успіхом проходить у нашому місті.

На цій величній демонстрації різноманітних талантів бойківських, покутських та  гуцульських майстрів Ви побачите народну вишивку, бісероплетіння, ручне ткацтво у вигляді сувенірів, прикрас та українського національного одягу, макраме, гачкування, вироби з полімерної глини. Різностороньо буде представлена різьба по дереву, соломоплетіння, лозоплетіння, гончарство, лялька–мотанка, ковальство, писанкарство, народна іграшка, роботи художників, майстрів народних музичних інструментів.  Долиняни та гості нашого міста матимуть змогу з 10.00 до 17.00 бути учасниками майстер-класів по ковальству, гончарству, познайомитися з давніми бойківськими ремеслами, послухати спів бойківських музик та гру на старовинних музичних інструментах і придбати на згадку про це свято оригінальний витвір мистецтва.

Маємо задум, щоб бойківські ґаздині та долинські кулінари приготували та пригощали всіх гостей та присутніх бойківським печивом, пампушками, квасом та неодмінно бойківською гопкою, за приготуванням якої буде мати можливість спостерігати кожен охочий.

Отож, щиро запрошуємо Вас відвідати наше свято. А всіх бажаючих прийняти участь у Святі ремесел, продемонструвати свою майстерність чи продати свої майстерні вироби, просимо реєструватись за номером 2-79-00.

Контактна особа Тетяна Гнатковська.

Сподіваємось, що, відвідавши наше різнобарвне українське свято, Ви з гарним настроєм вдало відпочинете та отримаєте змогу придбати нових друзів.

З повагою, адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).