Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо до участі у виставці «Скло. Творчий підхід»

До уваги художників, митців, вчителів, краєзнавців, долинян і гостей міста!!!

Цього року вперше музей «Бойківщина» має намір об’єднати творчість майстрів пов’язаних працею зі склом у виставці «Скло.Творчий підхід». Це майстри ф’юзінгу, гутного скла, живопису, іконопису на склі.

Отож, щиро запрошуємо всіх майстрів, що тільки починають творити у цьому напрямку, або ж майстрів, які є вже відомими прийняти участь. Розпочинаємо збір робіт на тимчасове експонування всіх бажаючих майстрів, художників іконопису на склі.

Відкриття відбудеться 4 березня 2013 р.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).