Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошуємо до літнього табору «Творча кузня»

Добігають до завершення літні канікули. Діти вже встигли відпочити, відновити свої сили, щоб з ентузіазмом взятися до нової науки.

Перед тим, як приступити до навчання, адміністрація музею «Бойківщина» пропонує дітям Долинщини побувати у музейному таборі «Творча кузня», участь у якому можуть взяти діти віком від 7 років, а також діти дошкільного віку (разом із батьками).

Протягом двох тижнів у творчій кузні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів під керівництвом долинських майстрів створюватимуться солеварні конструкції XXI ст. При цьому будуть використовуватись різноманітні техніки: паперопластика, художній малюнок, сірникові мініатюри, ліпка з пластиліну та ін.

Не пропустіть чудової нагоди цікаво та змістовно провести час у літньому дитячому таборі, який розпочнеться з 12 серпня.

Заняття проходитимуть з 12:00 до 15:00.

Чекаємо вас

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).