Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Запрошення до участі в конкурсі вареників

У рамках святкування Дня міста буде проводитись «Свято Ремесел» поряд із майстер-класами по гончарству і ковальству, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів буде проводити конкурс вареників (пирогів).
Для участі в конкурсі запрошуються як і індивідуальні ґаздині так і окремі колективи (до прикладу кухарі ресторанів, кафе). Журі з народу будуть визначати у кого найсмачніші пироги (вареники), найбільший вареник, найделікатніші вареники, котра ґаздиня найшвидше замісить тісто на вареники і заліпить 10 вареників. За правилами участі в конкурсі ґаздиня у вишиванці буде представляти свої фірмові вареники з різноманітною начинкою в глиняній посуді та рекламуватиме свій рецепт.
Опісля конкурсу ґаздині можуть в необмеженій кількості частувати гостей і жителів міста своїми фірмовими варениками
Переможці конкурсу будуть нагороджені подарунками.

Контактна особа Тетяна Петрівна
Зареєструватись на конкурс можна до 15 серпня за тел. 2-79-00

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).