Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Закритий майстер-клас

Не так давно 12 грудня в музеї «Бойківщина» проводився майстер-клас по ляльці-мотанці від львівської майстрині Ярослави Сенюк, та як пізніше виявилося не всі охочі змогли прибути того день в музей на цей захід. Тому за проханням наших долинян, працівники музею вирішили провести вдруге майстер-клас по ляльці-мотанці.

Ще шість долинянок 16 лютого 2012 року навчилися цьому старовинному ремеслу і зможуть тепер власноруч виготовляти забавлянки для своїх діток, які не будуть шкодити різними хімічними домішками, але ще й виконуватимуть роль оберегу.

Такі теплі та радісні зустрічі стають в музеї все частішими і частішими, що надзвичайно тішить, оскільки працівники музею роблять все для того, щоб якомога більше долинян і гостей міста прилучалися до давніх українських ремесел і промислів, знали про місцеві звичаї і традиції, наслідували ту культуру, яка є нам найближче по духу.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).