Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Закладання та освячення наріжного каменя на місці встановлення пам’ятника Почесним громадянам міста Долина Тетяні та Омеляну Антоновичам

Після закінчення урочистої сесії міської ради відбулося закладення та освячення наріжного каменя біля краєзнавчого музею «Бойківщина» на місті встановлення пам’ятника Тетяні та Омеляну Антоновичам.

Ведуча розпочала захід із короткої біографічної довідки Тетяни та Омеляна Антоновичів. Слід нагадати нашим читачам, що завдяки створенню у грудні  1980 році недержавної доброчинної організації «Фундації Тетяни та Омеляна Антоновичів» було надано фінансову підтримку найвизначнішим досягненям в галузі української літератури, мови, мистецтва, історії, політології, щоб сприяти національному відродженню, формуванню духовно-інтелектуальній еліти, привернути увагу до України.

А після проголошення незалежності України, Антоновичі почали вкладати кошти в будівництво та ремонт споруд пізнавального і виховного характеру та історичні пам’ятки. Зокрема, за їхні кошти  в нашому місті було споруджено пам’ятник «Борцям за українську державу» та краєзнавчий музей «Бойківщина».

Тож, в цей день, на знак вдячності Омеляну та Тетяні Антоновичам,  було освячено парохом УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці о. Зореславом наріжного каменя під будівництво пам’ятниками меценатам.

З нагоди цієї події виступили міський голова Володимир Гаразд та почесний голова Долинської районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта», член національної спілки краєзнавців України Степан Яновський та автори проекту пам’ятника Руслан Романишин та Василь Заляско, голова Долинської районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» та член національної спілки журналістів України Василь Олійник.

Музичними дарунками для учасників заходу стали твори у виконанні Долинського муніципального духового оркестру, Сергія Пруського, жіночого вокального колективу «Оберіг» із с. Новичка (керівник Ольга Курташ) та Ілони Шутки.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).