Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

З 12 червня в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів буде розгорнута фотовиставка Галини Кузьміної «Повертайтеся живими».

З 12 червня  в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів  буде розгорнута фотовиставка Галини Кузьміної «Повертайтеся живими».Довідка про автора

Галина Кузьміна народилася в місті Долині. Навчалася в Долинській гімназії-інтернаті. Уже 8 років проживає в Києві. Цього року закінчила Київську школу фотографії та  створила фотокнигу, де були вміщені фотографії воїнів, які повернулися з оборони східних кордонів нашої країни. Одного дня в неї виникла ідея провести  фотовиставку в рідному місті. Своєю творчою добіркою світлин  Галина Кузьміна висловлює щиру вдячність всім учасникам бойових дій на Сході України за героїзм та відвагу, а їхнім рідним за  пережиті тривожні години і дні чекання та щирі щоденні молитви.

Також повідомляємо, що з нагоди презентації фотовиставок Сергія Петренка «Майдан. Пробудження Нації. та Галини Кузьміної «Повертайтесь живими » 12 червня о 14:00  годині в музеї відбудеться творча зустріч з їх авторами.

Щиро запрошуємо!

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).