Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Юрій Олександрович ОВЧАРЕНКО

28.Ovcharenkored

Юрій Олександрович

ОВЧАРЕНКО

(05.08.1979 – 07.01.2023)

Народився  5 серпня 1979 року, проживав в м. Долина.
Призваний на військову службу Калуським РТЦК та СП Івано-Франківської області  02 березня 2022 р., був розпреділений у військову частину А4267.
В званні старший сержант служив головним сержантом-командиром кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону в складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
 Від 7 січня 2023 р. вважався зниклим безвісти. Загинув, отримавши смертельні поранення поблизу н.п. Яковлівка Бахмутського району Донецької області.
Похований 2 березня  в м. Долина.

Юрій Олександрович ОВЧАРЕНКО        Юрій Олександрович ОВЧАРЕНКО        Юрій Олександрович ОВЧАРЕНКО

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).