Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Юрій Миколайович СЛИВЧУК

20SLYVCHUK

Юрій Миколайович

СЛИВЧУК

(09.09.1987 – 15.09.2022)

Народився 9 вересня 1987 року  в смт. Рожнятів Івано-Франківської обл. В 4 роки переїхав з родиною до м. Долина.
В 2003 році поступив в Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана.
Другу вищу освіту здобув в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу, яку завершив у 2020 р.
З початком революції Гідності відчув своїм обов’язком бути в Києві та виборювати європейські цінності для країни. Перебував там до її завершення.  На майдані в отримав позивний «Мультік».
З початком повномасштабного вторгнення виявив бажання боронити Батьківщину. Вже 13 березня був добровільно мобілізований у Калуську територіальну оборону (79 батальйон 102 бригаду) в кулеметне відділення.
25 квітня, разом з батальйон вирушив у зону бойових дій на Запорізький напрямок, де весь час перебував на лінії зіткнення.  Загинув від осколкового поранення 15 вересня 2022 року.
Похований в рідному місті Долина.

Юрій Миколайович СЛИВЧУК   Юрій Миколайович СЛИВЧУК    Юрій Миколайович СЛИВЧУК    Юрій Миколайович СЛИВЧУК

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).