Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Ярослав Володимирович ВОЙСОВИЧ

16VOYSOVYCH

Ярослав Володимирович

ВОЙСОВИЧ

(14.01.1966 – 8.08.2022 )

Народився 14 січня 1966 р. в с. Брошнів Рожнятівського району в багатодітній сімї.
Після служби у війську в 1988 р.  одружився та переїхав до м. Долина.
 Призваний на військову службу 10 березня 2022 року. Був навідником-оператором 3 відділення 2 аеромобільно-десантного взводу 2 аеромобільно-десантної роти. Спочатку перебув на Миколаївську напрямку, а пізніше був перекинутий до Донецької обл.
Загинув 8 серпня у бою за Батьківщину в населеному пункті Богородичне Донецької області. Солдат під час виконання бойового завдання отримав поранення, не сумісні з життям.
Похований в м. Долина.

Ярослав Володимирович ВОЙСОВИЧ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).