Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Я живу завжди

Презентація однойменного фільму відбулася в п‘ятницю у конференц-залі музею «Бойківщина». Фільм створений в рамках проекту «Кожен може розповісти історію»,який профінансувало представництво Корпусу Миру США в Україні.

Цей проект надав можливість молоді співпрацювати з різними організаціями, щоб набувши навиків фільмування та розслідувальної журналістики, створити документальний фільм та записати розповіді літніх людей, які були учасниками Другої світової війни, жили під Сталінським режимом, воювали в рядах УПА чи були виселені з території України. В спогадах наших героїв оживають миті, які назавжди закарбувалися в їхній свідомості, які й досі бринять сльозами на очах, від яких завмирає серце. …Історія написана на їхніх обличчях…..

На презентацію фільму були запрошені герої, які ділилися з нами своїми спогадами, учні, що працювали над фільмом, а також друзі та партнери, які долучилися до знімального процесу.

Зі словами подяки до всіх присутніх звернулися керуюча справами виконкому Долинської міської ради Світлана Сапетна, директор музею «Бойківщина» Тетяна Сенів та волонтер Корпусу Миру США Роберта Ілейжер.

Цей фільм став справжньою подією у житті літніх людей, які прожили нелегке життя і щиро зраділи, що про них пам’ятають і хочуть чути їхні розповіді.

Спогадами ділилися:

1. Ганна Грофиняк, с. Кропивник

2. Федір Лучка, с. Старий Мізунь

3. Роман та Олена Тюшка, с. Ст. Мізунь

4. Анастасія Сабадиш, с. Лолин

5. Надія Олійник, с. Шевченкове

6. ПавлінаКецмур, Магда Куціль, с. Яворів

7. Василь Пирин, с. Новоселиця

8. Галина Чиркова, смт. Вигода

9. Дарія Ярмоленко, с. Тяпче

10. Михайло Харів, с. Сл. Болехівська

Над фільмом працювали:

Олег Галів

Вікторія Павлів

Анастасія Левкут

Мар’яна Гнот

Гошовська Тетяна

Корнелія Остапів

Юлія Білянська

Зоряна Семенова

Роксолана Веклин

Андріана Горбач

Леся Дунець

Автор ідеї та сценарію:Наталія Іванів, Роберта Ілейжер

Зйомка та монтаж: Андрій Шкварла

Фільм створений за підтримки:

Благодійного фонду громади м. Долина

Музею «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів

Долинської центральної районної бібліотеки

Долинського районного відділу культури

ТРК «Вежа» м. Івано-Франківськ

Проект профінансований представництвом Корпусу Миру США в Україні

* Благодійний фонд громади м. Долина висловлює особливу подяку ТРК «Вежа», Івано-Франківськ за надану допомогу та підтримку у роботі над фільмом.

Наталія Іванів,

Благодійний фонд громади м. Долина

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).