Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Вивчаємо біорізноманіття Бойківщини

2-3 червня на території Долинського району працювала спільна експедиція по вивченню біорізноманіття, яка організована відділом природи Івано-Франківського краєзнавчого музею (Кащишин Орися Казимирівна) та Долинським краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяна і Омеляна Антоновичів (Данилів Ксенія Василівна). Проведено дослідження в межах лісових угідь Вигодсього лісгоспу (Шевченківське лісництво) і повторне дослідження заповідника «Саджавського болота».
Вивчаємо біорізноманіття Бойківщини
Метою експедиції є виявлення місцезростання рідкісних видів рослин та рослин занесених до Червоної книги України, а також збір рослин для поповнення гербарію у фондових колекціях «Гербарій Бойківщини» (Горганський і Бескидський масиви Карпат).
На цьому дослідження не закінчуються, ще будуть проводитись експедиції 8-10 червня до Поляницького парку та в Козаківське лісництво.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).