Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставки присвячені захисникам Української Держави

З нагоди святкування 73-ої річниці народження Української Повстанської Армії (УПА), Дня Захисника України, Свята Покрови у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів з 14 жовтня по 15 листопада ц.р. будуть працювати виставки «Українська Повстанська Армія. Історія Нескорених» та «УПА – 73».

Перша складається з складається з 21 двометрових повноколірних банерів, кожен із яких представляє окремий розділ з історії УПА. Дана виставка є унікальним проектом, досі в Україні нічого подібного не було реалізовано. Загалом представлені близько півтисячі оригінальних фото, більшість з яких публікується вперше. Також на виставці вперше експонуватимуться документи з радянських та німецьких джерел та внутрішні документи Організації Українських Націоналістів та УПА.

Виставка «УПА – 73» складає колекцію гальванокопій нагород та відзнак «Україна у Другій Світовій війні», колекцію бофонів (грошей, які випускала УПА), копії наказів УПА, збірка титульних сторінок підпільних видань та листівок –експонатів з фондів Львівського історичного музею.

Ласкаво запрошуємо до перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).