Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Виставка “Живопис Івана Гуралевича” у музеї “Бойківщина”

Іван Гуралевич народився 2 травня 1934 р. у м. Львові. Закінчив Львівський державний коледж ужиткового та декоративного мистецтва ім. І. Труша та Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К. Ушинського (художньо-графічний факультет). Заслужений працівник культури України. Нагороджений Почесною відзнакою «За подвижництво в культурі Прикарпаття» та багатьма грамотами.

Виставка "Живопис Івана Гуралевича" у музеї "Бойківщина"Працював директором і викладачем дитячої художньої школи у м. Долина. Його учні відзначені срібними, бронзовими медалями та грамотами художніх виставок-конкурсів. Багато випускників школи стали професійними художниками, викладачами спеціальних навчальних закладів. Митець в галузі станкового живопису та графіки в жанрах тематичної картини, пейзажу, портрета, натюрморту.Виставка "Живопис Івана Гуралевича" у музеї "Бойківщина"

Учасник всеукраїнських, зарубіжних, крайових художніх виставок. Серед них персональні: 1978 – Італія; 1989 – Франція; 1993 – краєзнавчий музей – м. Стрий Львівської області; 1994 – Німеччина; 1994 – Польша; 2000 – краєзнавчий музей, Івано-Франківськ; 1984, 1996; 2004 – «Просвіта» Івано-Франківської області. Твори зберігаються в музеях Галичини та у приватних колекціях.

Картини Івана Гуралевича є досить колоритними. Їх можна ще назвати – «ті, що несуть сонячну енергетику». Деякі з них, відображаючи національну дійсність – вражають вибором сюжету та надихають на роздуми. А от пейзажі немов би кличуть мандрувати українськими ланами, лісами, горами.Виставка "Живопис Івана Гуралевича" у музеї "Бойківщина"

Міцного здоров’я, радощів від життя, творчої наснаги і многая-многая літ нашому долинському      живописцю!

P. S. У ці осінні дні 2012 р. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів (у приміщенні конференц-залу) діє виставка «Живопис Івана Гуралевича».

Ласкаво запрошуємо ознайомитися з шедеврами живопису художника – долинянина відомого як в Україні, так і за кордоном.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).