Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Виставка «З любов’ю до рідної пісні та народу»

Виставка «З любов’ю до рідної пісні та народу»У перший день весни 1 березня народився відомий цілому світу маестро з Долини – доктор музикології, хореограф та диригент, засновник Візантійського хору Мирослав Антонович.

До річниці народження нашого славного земляка краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів поряд з постійно діючою експозицією пропонує Вашій увазі тимчасову виставку «З любов’ю до рідної пісні та народу».

Пропонуємо оглянути нові надходження з фондів музею – платівки духовної музики хору з Голландії, нові видання про М. Антоновича та інші цікаві предмети.

Виставка триватиме до 31 березня.

Ласкаво запрошуємо!!!

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).