Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка родини Процівих у музеї

Традиційно в рамках святкування Дня Міста у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів увазі долинян та гостей міста пропонується до огляду творчість родини митців.

9 серпня 2016 р. власне у музеї розпочала роботу виставка художніх робіт митців Процівих зі Львова. Троє відомих художників – подружжя Іван і Оксана та їх донечка Вікторія широко відомі своїми художніми творами як на території України, так і за кордоном.

Долиняни та гості міста вже мали змогу милуватися роботами Івана Проціва у 2013 р. під час проведення заходів присвячених святкуванню 10- річчю музею «Бойківщина» («Ніч у музеї» квест «Відгадай автора»). У тому часі до ознайомлення з творчістю нашого краянина  (художник Іван Проців – уродженець с. Княжолука) було представлено 8 художніх полотен із серії «Жінки світу».

На часі у залах музею милують око  45 робіт митців Процівих. Серед них робота Івана Проціва «Бойківчанка» – дарунок фондам музею «Бойківщина». До уваги відвідувачів також мистецькі каталоги авторів виставки.

Зустріч з авторами «Виставки художніх робіт Івана, Оксани і Вікторії Процівих»                  відбудеться 2 вересня о 15 год. у день на завершення її експонування.

Ласкаво просимо до перегляду і на зустріч!!!

ІВАН ПРОЦІВ народився 1958 р. в с. Княжолука Івано-Франківської області. Навчався в Долинській художній школі. Закінчив Львівське художнє училище ім. І. Труша (1977), Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1984) – факультет проектування інтер’єру та меблів. З 1986 р. бере участь у виставках. Учасник регіональних, республіканських та міжнародних виставок. Член Спілки художників України з 1992 р. Живе і працює у Львові (кафедра академічного живопису Львівської Національної академії мистецтв). Займається станковою графікою, малярством, іконописом (проект і виконання розписів та ікон церкви св. Анни у Львові та церкви Вознесіння отців Василіан у Золочеві). Ряд творів є власністю Міністерства культури України. Роботи знаходяться в галереях та приватних збірках України, Канади, Росії, СІЛА, Франції, Іспанії, Англії, Угорщини, Польщі, Ірландії.

Персональні виставки:

1990  Виставка «Барви України», м. Торонто. Канада;

1991  Музей етнографії та художнього промислу, м. Львів;

1994 Виставка «І дерева, і люди…», м. Торонто, Канада;

1996 Національний музей, м. Львів;

1997 Галерея «Готік-Хол», м. Львів;

1997 музей П.Тичини, м. Київ;

1998 Галерея «Лада», м. Київ;

2003  Виставка «ART SHOW», м. Торонто, Канада;

2006 Національний музей у Львові ім. А. Шептицького;

2007 Національна спілка художників України, м. Київ;

2012 «Що в імені твоєму…» Музей етнографії та худ. промислу, м. Львів;

2013 Виставка «Різдвяні зустрічі», готель «Вежа Ведмежа», м. Славське;

2014 Виставка «П’ята пора року», галерея «Зелена канапа», м. Львів;

2014 Готельний комплекс «Цитадель», м. Львів.

ОКСАНА ПРОЦІВ народилася 1961 р. у м. Чимкенті. У 1984 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного і державного мистецтва (нині Львівська Національна академія мистецтв). З 1992 р. представляє свої роботи на виставках. Учасниця регіональних, республіканських та міжнародних виставок. Займається станковою графікою, малярством, іконописом. Знаходяться галереях та приватних збірках України, Росії, Канади, Польщі, Голандії. Живе і працює у Львові.

Персональні виставки:

2001 Музей етнографії та художнього промислу, Львів, Україна;

2003 галерея “ART SHOW” Торонто, Канада;

2008 готель “Опера” Львів;

2010 галерея «Зелена канапа», м. Львів;

2013 Виставка «Різдвяні зустрічі», готель «Вежа Ведмежа», м. Славське;

2014 Виставка «П’ята пора року», галерея «Зелена канапа», м. Львів;

2014 Готельний комплекс «Цитадель», м. Львів.

ВІКТОРІЯ ПРОЦІВ народилася в 1983 р. у Львові. У 2006 р. закінчила Львівську національну Академію Мистецтв (графічний дизайн). Учасниця регіональних та міжнародних виставок. Роботи виконані в оригінальній техніці папір, шовк, туш, перо, акварель. Живе і працює у Львові.

Персональні виставки:

2006 «Україна сміється», Музей етнографії та художн. промислу, м. Львів;

2007 «Чіча – Ляля», галерея «Зелена канапа», м. Львів;

2009 «Нова радість», галерея «Зелена канапа», м. Львів;

2010 Музей П.Г.Тичини, м. Київ;

2012 Музей Івана Біласа, м. Трускавець;

2012 Готель «Вежа Ведмежа», м. Славське;

2012 Центр української культури і мистецтва, м. Київ;

2013 Галерея Тетяни Міронової, м. Київ;

2014 Арт-салон «Велес», м. Львів;

2014 Готельний комплекс «Цитадель», м. Львів;

2015 «Родом з дитинства», галерея «Зелена канапа, м. Львів.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).