Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка писанок у музеї «Бойківщина»

В часі травневих святкувань світлого і славного Воскресіння Христового Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів запрошує долинян та гостей міста на виставку «Колекція писанок Галини Круліковської».

Вчитель трудового навчання Долинської спеціалізованої школи I-III ступенів № 6 Галина Василівна вже неодноразово бере участь у проведенні майстер-класів із писанкарства для всіх бажаючих у музеї «Бойківщина». Цьогоріч для поціновувачів «чарівної писанки» писанкарка у власній виставці представила колекцію зразків писанок: мальованки, «шкрябалки», писанки прикрашені бісером, виготовлені у техніці бісероплетіння і квілінгу тощо.

Ласкаво запрошуємо відвідати «Колекцію писанок Галини Круліковської», яка триватиме до 1 червня 2016 р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).