Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Виставка присвячена пам’яті Омеляна Антоновича у музеї «Бойківщина»

Виставка присвячена пам’яті Омеляна Антоновича у музеї «Бойківщина»6 лютого 2014 року виповнюється сторіччя з Виставка присвячена пам’яті Омеляна Антоновича у музеї «Бойківщина»Дня народження Омеляна Антоновича – славного долинянина, великого патріота України, відомого мецената в Україні і за кордоном, засновника благодійної фундації Тетяни і Омеляна Антоновичів, фундатора Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів та пам’ятника «Борцям за Українську державу»… Початком відзначення цієї події є відкриття виставки «До 100-річчя з Дня народження Омеляна Антоновича…».

Виставка присвячена пам’яті Омеляна Антоновича у музеї «Бойківщина»Відвідавши експозицію Ви можете познайомитися з серією фотографій з життя та праці в Америці та перебування у м. Долина, повною колекцією сірникових коробок з фондів музею, зібранням копій документів з рукописного відділу Львівської наукової бібліотеки ім. В. Стефаника, макетами пам’ятників для вшанування пам’яті подружжя Антоновичів у м. Долина, особисті речі подружжя та ін.

Щиро запрошуємо на виставку!

Адміністрація музею “Бойківщина”

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).