Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка «Народна війна 1917 – 1932» у музеї «Бойківщина»

До уваги вчителів історії, депутатів місцевих Рад, краєзнавців, патріотичної молоді, долинян та гостей міста!

29 березня (вівторок) 2016 р. о 15 год. у конференц-залі долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочисте відкриття виставки «Народна війна 1917 – 1932».

Експозиція Київської організації товариства «Меморіал» ім. В. Стуса об’єднує глибокий інформативний пласт світлин та документів, розміщених на тридцяти банерах.  Головна тематика – історія національно-визвольного руху на землях Кубані, Донщині, Одещини, Волині, Поділля, Катеринославщини, Харківщини, Полтавщини, Чернігівщини, Київщини, трьох окупацій України Червоною Армією Совєтської Росії, злочини проти людяності, нищення духовності, більшовицькі грабежі, злочини ЧК на Україні, державотворення, ЗУНР, доби Директорії, Гетьманату та Центральної Ради, пробудження українства.

В рамках реалізації проекту «Національно-патріотичне виховання» Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» презентуватимуть виставку представники молодіжної громадської організації «Сонячна Січ» міста Болехова.

Під час зустрічі з «сонячними січовиками» долиняни дізнаються більше про благодійність організації – стрілецькі та козацькі  вишколи, допомога АТО з маскувальними сітками, збір української художньо-патріотичної літератури на терени Луганщини, про те, як з девізом «Той, хто хоче, знаходить можливості, хто не хоче – шукає причини», у сусідньому містечку готується достойна зміна козаків-січовиків – патріотичних захисників рідної держави.

Виставка «Народна війна 1917 – 1932» триватиме до 25 квітня.

Ласкаво просимо на відкриття та ознайомлення виставки.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).