Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка “Мистецтво бісероплетіння” та майстер-клас у музеї “Бойківщина”.

Виставка «Мистецтво бісероплетіння» та майстер-клас у музеї «Бойківщина».

Шановні долиняни, гості міста та жителі сіл Долинщини!

Адміністрація краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів з приємністю повідомляє, що має намір організувати виставку «Мистецтво бісероплетіння» майстрів Долини та Долинщини.

Щиро запрошуємо майстрів та аматорів-умільців бісероплетіння, керівників гуртків, вчителів трудового навчання, всіх бажаючих надати свої вироби (вишитий одяг, картини, ікони та прикраси з біжутерії), які зберігаються і у приватних колекціях, для тимчасового експонування.

Відкриття виставки планується 15 жовтня, яка триватиме до 10 листопада 2012 р. Під час експонування виробів бісероплетіння – 23 жовтня –буде проведений майстер-клас за участі майстині Г. В. Круліковської.

Маємо сподівання, що ознайомлення з чудовими витворами бісероплетіння майстрів Долини і Долинщини відкриють широкий спектр різнобарвного мистецтва бісероплетіння рідного бойківського краю і без вашої участі шановні краяни вона не буде такою яскраво веселковою.

Контакти: вул. Чорновола, 2а, музей «Бойківщина»,

тел. 2-79-00.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).