Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка «Мініархітектура бойківських церков» є відкритою…

Шановні долиняни та гості міста, вчителі, митці, художники, школярі та студенти, всі – кого приваблює сакральне мистецтво!

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відзначаючи цьогоріч 100-річчя з дня народження славного долинянина кардинала греко-католицької церкви Мирослава Івана Любачівського вже вкотре присвячує тимчасові виставки та експозиції цьому ювілею. Одна з них – «Мініархітектура бойківських церков», розташована у залі сакрального мистецтва. В основу експозиції ввійшли найкращі творчі роботи випускників художньої школи та гуртківців Долинської районної Станції юних техніків.

Виставка залишається відкритою і кожен бажаючий митець Долинщини може долучитися, доповнивши та прикрасивши своїм твором колекцію мініархітектур… Чекаємо Ваших робіт.

Експозиція триватиме протягом літа 2014 р.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Тетяни і Омеляна Антоновичів

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).