Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка колекції гобеленів Богдана Губаля у музеї «Бойківщина»

З 1 березня 2016 р. розпочне свою роботу виставка колекції гобеленів заслуженого діяча мистецтв України Богдана Губаля у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

16 мистецьких робіт будуть представлені для огляду поціновувачів 43-ої персональної виставки митця художнього текстилю, яка триватиме до кінця березня.

Губаль Богдан Іванович народився 18 січня 1952 р. у с. Хащовання Сколівського р-ну Львівської областію У 1971 р. закінчив Львівське училище прикладного мистецтва               ім. І. Труща (відділ художньої кераміки), Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. Працює на кафедрі дизайну Інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.

Твори художника-митця Богдана Губаля відзначені багатьма нагородами та дипломами виставок: премією ім. В. Стефаника, обласною премією ім. І. Вагилевича, обласною премією                         ім. Я. Лукавецького. У 2007 р. нагороджений медаллю «За подвижництво в культурі Прикарпаття».

Мистецькі роботи автора зберігаються в музеях Івано-Франківська, Казані, Львова, Хмельницького, Дрогобича, Києва, Вінніпегу, Торонто, приватних колекціях Німеччини, Польщі¸Австрії, Великобританії США, Чехії, Канади, Ізраїлю, Татарстану, Росії, Фінляндії Кореї.

Професором кафедри дизайну і теорії мистецтв Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Богдан Губаль являється автором винаходів та раціоналізаторства у галузі дизайну інтер’єру, меблів та розпису тканин – 24 авторських прав та патентів.

Творче кредо митця – «Вічний рух і одна мить».

3 березня о 15 год. у приміщенні музею «Бойківщина» відбудеться творча зустріч з митцями, членами Національної спілки художників України Надією Бабій та Богданом Губалем.

Щиро запрошуємо митців, художників, викладачів художньої школи та предметів образотворчого мистецтва загальноосвітніх шкіл Долинщини, творчу молодь, долинян та гостей міста на зустріч з творчим подружжям Губалів та відвідати виставки прикарпатських митців.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).