Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка «Кобзарів» у музеї «Бойківщина»

5 березня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкриється експозиція ««Кобзар» – найволелюбніша книга всіх часів», присвячена 170-річчю написання вірша «Заповіт» Т. Г. Шевченка, який є в кожній збірці української поезії Кобзаря та шанується в українській оселі.

Музику до «Заповіту» Тараса Григоровича Шевченка писали багато композиторів. Найвідоміші варанти належать Миколі Лисенку та Гордію Гладкому. і з того часу «Заповіт» як народна пісня стає відомим і популярним серед української спільноти у всьому світі.

Як актуально звучать сьогодні безсмертні Шевченківські слова:

«Свою Україну любіть,

Любіть її … во время люте,

В останню тяжку минуту

За неї Господа моліть».

До огляду буде представлена збірка «кобзарів» різних видань.

Кожен бажаючий може тимчасово долучити свій власний скарб до спільної експозиції, яка буде експонуватися до 15 квітня.

Запрошуємо до участі та перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).