Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка Івана Проціва

Шановні долиняни, музей  «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів запрошує вас відвідати виставку «Жінки народів світу» відомого львівського художника, члена Спілки художників України з 1991р.    заслуженого діяча мистецтв України з 2008 р., доцента  кафедри академічного живопису Львівської Національної академії мистецтв, а головне вихідця з Долинського р-ну – Івана Проціва.

Оскільки одночасно він виставляє свої картини і в нас і в Києві, то до нас потрапили не всі картини цієї серії. Але і ті, що є варті захоплення і подиву великим талантом майстра пензля. Варто зазначити, що не тільки українці оглядають творчість Івана Проціва, але й світ. Його роботи також знаходяться в музеях, галереях та приватних збірках Росії, Канади, США, Франції, Іспанії, Англії, Угорщини, Польщі, Голандії та Китаю.

Свої роботи Іван Володимирович виставляв в таких персональних виставках:

1990   «Барви України» Торонто, Канада

1991   Музей етнографії та художнього промислу, Львів, Україна

1994   «…І дерева, і люди…»,  Торонто, Канада

1996   Національний музей у Львові ім. А.Шептицького, Україна

1997   галерея “Готік-Хол”, Львів, Україна

1997   музей П.Тичини, Київ, Україна

1998   галерея “Лада”, Київ, Україна

2003   “ART SHOW”,Торонто, Канада

2006   Національний музей у Львові ім. А.Шептицького, Україна

2007   Національна Спілка художників України, Київ

2007   Готель «Опера», Львів, Україна

2009   галерея ”Зелена канапа”, Львів, Україна

2010   «Жінки народів світу», Національна Спілка художників України, Київ

2011   Національний музей у Львові ім..Андрея Шептицького, Україна

2012   «Що в імені твоєму…»,  Музей етнографії та художнього промислу, Львів, Україна

Свої роботи Іван Проців привіз вперше до нашого музею, і до Долини зокрема, і це дуже приємно, адже це стало неабияким дарунком і окрасою до акції  «Ніч у музеї». Саме за його творчістю був розроблений  арт-квест, який був одним із заходів цієї акції.

Запрошуємо усіх до огляду виставки, яка триватиме до кінця вересня.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).