Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка «Дивосвіт у барвах вишивки» у музеї «Бойківщина»

До уваги долинян та гостей міста, майстрів та викладачів мистецтва вишивки, гуртківців, учасників літніх таборів!

З 11 липня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу перша персональна виставка вишитих картин долинянки Уляни Добущак – «Дивосвіт у барвах вишивки».

Бойківщина завжди славилася майстринями-вишивальницями. Вишиті різноманітними барвами речі прикрашають і сьогодні кожну оселю рідного карпатського краю. Модерний вид сучасної вишивки – це вишиті картини. І коли перед Вами ціла колекція – це зачаровує.

Отже, експозиція «Дивосвіт у барвах вишивки» триватиме до кінця липня 2015 р.

Ласкаво запрошуємо!!!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).