Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка дитячих робіт – «Дитячий дивосвіт»

Музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів спільно з Долинським районним відділом освіти запрошують вас – школярі, вчителі, долиняни та гості міста – на виставку дитячих робіт «Дитячий дивосвіт». Вироби з соломи, шкіри, бісеру, соленого тіста, розмальовані писанки, яскраві малюнки, декор дизайну, м’які іграшки, вироби з дерева – все це свідчення титанічної праці педагогів трудового навчання, які розшуковують таланти у своїх учнях, розкривають їх і популяризують, ознайомлюючи з їхніми роботами широкий загал.
Непідробна доброта і щирість, яка є тільки в дітках відчувається у кожному виробі, енергетика, яку вони вклали в свої роботи доста насичує кожного споглядача.
Участь у виставці взяло тільки 9 шкіл, зокрема Лолинська, Тростянецька, Рахинська, Долинська спеціалізована школа №6, Вишківська, Оболонська, Новошинська, Надіївська, Малотур’янська, бо талановиті роботи всіх наших діток не вмістило б жодне приміщення в місті. І ми щиро тішимося з того, що діти хочуть і можуть робити щось від серця своїми руками.
Бажаємо вам любі наші дітки подальшого натхнення, розвитку вашого таланту, підтримки оточуючих в вашому захопленні, творчих вам злетів. Нехай ваше хобі приносить радість в першу чергу вам, і та радість буде відображена у ваших витворах і даруватиме нам дорослим миті щасливого дитинства.
Виставка дитячих робіт «Дитячий дивосвіт» триватиме з 1 по 25 листопада.

Щиро запрошуємо всіх бажаючих оглянути дану виставку.

Ксенія Циганюк

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).