Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка «Бойківська ноша» у музеї «Бойківщина»

З 20 березня 2013 р. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів у новоствореній тимчасовій експозиції «Бойківська ноша. Святкова і повсякденна» у рамках проекту «Бойківська скриня: Фонди інформують» Вашій увазі представлені різноманітні орнаменти давніх і сучасних бойківських вишиванок, яка привідкриває бойківську скриню музею та презентує серію жіночого строю, сучасні парубоцьке і дівоче вбрання, колекції вишитих чоловічих сорочок та краваток, різноманіття запасок на Бойківщині, веселку бойківських спідниць. Загалом виставка пропонує до огляду 90 експонатів!!!

Щиро запрошуємо долинян, вишивальниць, керівників гуртків шкіл, вчителів, цінителів унікального бойківського мистецтва та гостей міста.

Ознайомлення з тимчасовою експозицією «Бойківська ноша» триватиме до 20 квітня. Щиро запрошуємо до перегляду!!!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).