Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка «29 січня – Вшанування Героїв Крут» у музеї «Бойківщина»

29 січня 2013 року минає 95 років з дня подвигу юнаків-студентів, які в січні 1918 року віддали найдорожче – своє життя, захищаючи незалежність України. Вони загинули, щоб ми жили і наш обов’язок – вшановувати їх пам’ять та продовжити їхню справу!

У музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів 29 січня 2013 р. відкрилась виставка, що мовою документів і фото висвітлює героїчні події 95-и-річної давності.

Щиро запрошуємо школярів міста, молодь Долинщини та гостей Бойківщини ознайомитися з виставкою, яка триватиме до 28 лютого.

Слава Україні! Героям Слава!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).