Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виготовлення прикрас з холодного фарфору та полімерної глини

Увага! 15 червня 2016 р. о 13:00 у долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» відбудеться майстер-клас «Виготовлення прикрас з холодного фарфору та полімерної глини», який проведе вчитель Нижньострутинської ЗОШ, майстриня – п. Наталія Богданівна Андибур.

Не пропустіть унікальної нагоди познайомитися з майстринею, яка володіє багатьма техніками: вишивка стрічкою («королівське рукоділля»), квілінг, обробка шкіри, бісероплетіння, декупаж, точковий розпис (point-to-point), холодний фарфор  та полімерна глина, ганутель (техніка Мальтійського рукоділля), сутаж, пап’є маше, ручний розпис, авторська техніка та навчитися робити оздоби, які в давнину були особливою прикрасою для бойківчанок. А також, помилуватися виставкою «Розквіта Великдень яблуневим цвітом», яка об’єднує колективні та індивідуальні роботи гуртківців четвертих і восьмих класів загальноосвітньої школи с. Нижній Струтин Рожнятівського району та  колекцію авторських робіт майстрині.

Вартість майстер-класу – 10 грн.

Відвідування заходу музею можливе тільки за попереднім записом.

Кількість учасників майстер-класу обмежена!

Довідки за телефоном 2-79-00

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).