Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Виготовлення коралів у музеї “Бойківщина”

Виготовлення коралів у музеї "Бойківщина"23 жовтня 2012 р. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів вчитель Долинської спеціалізованої школи № 6, керівник гуртка Долинської Станції юних техніків, майстриня по бісероплетінню Г. В. Круліковська навчала всіх бажаючих мистецтву виготовлення намиста з бісеру, серед яких особливо хотілось би зазначити школярів ЗОСШ № 6 та 7 м. Долини.Виготовлення коралів у музеї "Бойківщина"

Ознайомивши присутніх з техніками бісероплетіння та підкріплюючи розповідь зразками, Галина Василівна зосередила увагу на виготовленні прикраси з допомогою гачка. Помічниці майстрині допомогли роздати матеріал для праці, були порадниками у виборі бажаних відтінків бісеру та охоче відгукувалися на прохання учасників. Отримавши роз’яснення по майструванні виробу, учасники майстер-класу рушили до праці й робота «у музейній майстерні» «закипіла».

Коли ж час майстер-класу добігав кінця, перед кожним з присутніх лежала низка коралів. Більшість юних майстринь виявили бажання вдома додатково попрацювати, щоб коралі стали об’ємними та «пишнішими».Виготовлення коралів у музеї "Бойківщина"

Насамкінець всі учасники майстер-класу щиро подякували майстрині за цінну науку, виявили бажання зробити на згадку спільну світлину, а науковий співробітник Т. П. Гнатковська запропонувала оглянути виставки «Мистецтво бісероплетіння» та «Дитячий дивосвіт». Захоплено розглядаючи витвори мистецтва з бісеру: картини, ікони, різноманітні старовинні і сучасні колекції гердан, силянок, вісьорок та інших прикрас, зразки одягу і аксесуари, вишиті або оздоблені бісером, майбутні юні майстрині подумки чи вголос складали плани на подальше майстрування. Блиск веселкового бісеру манив дитячі оченята і кликав до майбутніх перемог у мистецьких конкурсах. Щира подяка майстру та високих звершень долинським талантам!!!

P.S. Виставки «Мистецтво бісероплетіння» та «Дитячий дивосвіт» діють і досі.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення та перегляду.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).