Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Видатному лікарю Долинщини цьогоріч виповнилося 100 років від дня народження

Із року в рік в третю неділю червня українці святкують День медичного працівника, вшановуючи віддану працю людей, які присвятили себе медицині. З повагою та вдячністю вітають людей, котрі обрали професію, що покликана зберігати життя та здоров’я громадян. Важко собі уявити життя без медицини. Незалежно від віку людина бажає бути здоровою та прожити активне життя. У світі немає жодної людини, яка б не зверталася до лікаря про допомогу, і тому всі лікарі заслуговують поваги та пошани.

Лікарів, що рятують людські життя, будуть вітати колеги та вдячні пацієнти з професійним святом також 5 жовтня, коли медики світу відзначатимуть Міжнародний день лікаря. Та про який би день, пов’язаний з медициною, долинянам не повідомив би  календар, всі з вдячністю будуть згадувати видатного лікаря-хірурга Саву Романовича Охрончука.

Все своє життя він віддав своєму лікарському обов’язку – рятуванню людських життів, починаючи свою працю на передових фронтів Другої Світової. Більш як п’ятдесять років Сава Романович Охрончук був одним з найкращих фахівців галузі охорони здоров’я нашого району та області, і про це свідчать його нагороди. За сумлінну багаторічну працю та особистий благородний внесок у справу охорони здоров’я України, був нагороджений великою кількістю почесних нагород та відзнак. Медичні працівники, які працювали разом з видатним лікарем і знали його особисто, пишаються цим. Долиняни з щирою вдячністю за відданість лікарській справі та професіоналізм, благородність та добре серце, вшановують його ім’я.

Відзначаючи ювілейну дату, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів запрошує долинян та гостей міста і просто небайдужих до медицини людей, відвідати виставку «До 100-річчя від Дня народження Заслуженого лікаря України, хірурга Долинської районної лікарні – Сави Романовича Охрончука: документи, світлини, особисті речі».  Вашій увазі також буде представлена об’ємна колекція нагород та відзнак видатного хірурга Долинщини.

Виставка розпочала свою роботу 24 червня 2015 р.

і триватиме до 10 жовтня 2015 р.

Ласкаво просимо до перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Тетяни і Омеляна Антоновичів

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).