Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Всеукраїнська фототворчість на огляд долинян

У Всесвітній День Туризму, в кінці вересня 2012 р. в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття десятої ювілейної виставки-бієнале «Природа-2012», до якої увійшли роботи знаних членів Національної Спілки фотохудожників України, зокрема і світлини голови Долинського народного фотоклубу «Промінь» – Юрія Черневого.

Після тривалого експонування виставки в області, за бажанням голови ДНФ «Промінь» – Ю.І. Черневого та директора музею – Т.Л. Сенів, вона була перевезена в Долинський музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів для ознайомлення долинян з роботами українських фотомитців.

Фотовиставка «Природа-2012» – це яскравий приклад того, як творчі люди б’ють на сполох щодо екологічної ситуації в Україні. У виставці висвітлені, як гармонія природи, так і її стихійні лиха, які руйнують її, а причинно-наслідковим зв’язком є, як завше, ми – люди.

Власне відкриття цієї виставки у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» відбудеться 11 січня 2013 р. 0 1300.

Кожен на цьому заході знайде для себе щось цікаве і змістовне.

Отож, запрошуємо фотолюбителів міста і району, владу, яка цікавиться екологічною тематикою, працівників освіти, зокрема, вчителів, які розповідатимуть про глобальну проблему забруднення навколишнього середовища школярам, працівників культури, ЗМІ та й, зрештою, усіх небайдужих провести цікаво час.

Чекаємо зустрічі!!!

Адміністрація ДНФ «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).