Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Володимир Іванович ШУМСЬКИЙ

22SHUMSKYY

Володимир Іванович

ШУМСЬКИЙ

(15.07.1987 – 02.10.2022)

Володимир Шумський народився 15 липня 1987 р. в с. Княжолука Долинського району, Івано-Франківської області в багатодітній сім’ї.
В 2020 році Володимир, за покликом свого серця, вступив до Збройних Сил України і оберігав лінію оборони на сході України від російських загарбників. Служив у військовій частині А1556 навідником-танкістом.
З липня 2021 року брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони в Донецькій та Луганській областях.
З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Володимир Шумський на посаді навідника танкового взводу захищав території на півдні країни.
Загинув 2 жовтня 2022 р., під час штурмових дій поблизу населених пунктів Любимівка, Петрівка, Хрещенівка Херсонської області.
Похований 10 жовтня в с. Княжолука, Долинсьткої ТГ.

Володимир Іванович ШУМСЬКИЙ         Володимир Іванович ШУМСЬКИЙ        Володимир Іванович ШУМСЬКИЙ       Володимир Іванович ШУМСЬКИЙ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).