Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Володимир Дмитрович САВЧИН

13SAVCHYN

Володимир Дмитрович

САВЧИН

(18.07.1989 – 01.05.2022 )

Народився 18 липня 1989 року в селі Підбережжя, Долинського р-ну, що на Івано-Франківщині.
З перших днів Революції Гідності відстоював гідність та честь української нації в лавах 4 козацької сотні у місті Києві. У березні 2014 року разом з побратимами прийняв присягу в Українське реєстрове козацтво.
Володимир був одним із засновників та ідеологів Молодіжної Громадської Організації “Сонячна Січ”, яка займається національно-патріотичним вихованням дітей та молоді.
На початку повномасштабної війни в Україні, Володимир твердо для себе вирішив, що настав час стати на захист України і вступив в добровольчий полк ССО “Азов Київ”. Володимир з позивним “Бойко” боровся із загарбниками на сході нашої держави, де героїчно загинув 1 травня 2022 року при виконанні бойового завдання, отримавши смертельне осколкове поранення.
Всі хто хоча б раз зустрівся із Володимиром “Ройовим” запам’ятають його, як життєрадісну людину, яка любила життя і насолоджувалась ним, цінувала свободу та вірила у вільну процвітаючу українську націю!
Указом Президента України №864/2022 від 12 грудня 2022 р. «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.
Нагороджений відзнакою «За заслуги перед Долинською громадою» рішенням Долинської міської ради №1700-22/2022 від 18.08.2022 р.
14 жовтня 2022 р. на фасаді Підберезької школи Володимиру Савчину відкрито меморіальну дошку.
Похований в рідному селі Підбережжя.

Володимир Дмитрович САВЧИН     Володимир Дмитрович САВЧИН     Володимир Дмитрович САВЧИН      Володимир Дмитрович САВЧИН    Володимир Дмитрович САВЧИН

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).